Колективна монографія (м. Кельце, Польща)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Трансформація економіки, фінансів і менеджменту в сучасних умовах. Прийом заявок і розділів для публікації триває до 27 травня 2022 року (включно).


Монографія буде складатися з трьох розділів:

Розділ 1. Розвиток національної економіки, фінансів та банківської сфери в сучасних умовах.

Розділ 2. Регіональна економіка і менеджмент територій: глобальні тенденції та національні особливості.

Розділ 3. Стратегічне управління бізнесом в сучасних умовах: цифрові технології розвитку.

Монографія буде розміщена на сайті видавництва “Izdevnieciba “Baltija Publishing”.

Автори розділу колективної монографії обов’язково отримають електронний примірник видання та сертифікат.


До участі у написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.


Матеріали приймаються:
українською, польською, англійською, литовською, латиською та російською (тільки для іноземців) мовами.


Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Координацію роботи над колективною монографією буде здійснювати доктор економічних наук, директор Департаменту Мікроекономіки кафедри економіки та фінансів Державного університету імені Яна Кохановського (м. Кельце, Республіка Польща).

Монографія буде видана європейським видавництвом “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) з присвоєнням їй номера ISBN, що дасть можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу. Кожній науковій статті, опублікованій у колективній монографії, буде присвоєно DOI, що дозволить авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI).

1 2 3 4 5 6 7 8

 

 

Необхідність публікації розділу у монографії представлена у наступних нормативно-правових актах:

Відповідно до вимог МОН України щодо порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам відсутність достатньої кількості наукових праць у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science може бути замінена публікацією монографії англійською мовою (Пункт ІІ.2.4 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року №13 зі змінами від 06.02.2017 року).

Публікація у колективній монографії зараховується до наукових публікацій, у яких висвітлюються основні результати дисертації згідно з п. 11 Постанови Кабінету Міністрів України №167 від 06.03.2019 року «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії».

Крім того, згідно з п. 2 Наказу МОН України №1220 від 23.09.2019 року «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» основні наукові результати дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук мають бути висвітлені не менше ніж у 20 наукових публікаціях, до яких належать не більше ніж дві монографії (або два розділи у колективних монографіях). Для апробації результатів дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук основні наукові результати мають бути висвітлені не менше ніж у трьох наукових публікаціях, до яких належать статті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України (замість однієї статті може бути зараховано монографію або розділ монографії, опублікованої у співавторстві).

 

Для публікації матеріалів у колективній монографії авторам необхідно:

1. Заповнити он-лайн заявку.

2. Надіслати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  науковий розділ для публікації.

3. Надіслати копію квитанції про оплату (реквізити для оплати надаються після затвердження матеріалів до публікації).

Прийом заявок та матеріалів для публікації: до 27 травня 2022 року (включно).

Електронна розсилка макету монографії: 8 липня 2022 року.


Відшкодування витрат за коректування, редагування, верстку колективної монографії складає 1000 гривень за 20 сторінок розділу. Якщо розділ більше 20 сторінок, вартість кожної додаткової сторінки – 50 гривень.

 

Зразок оформлення статті.

Завантажити умови публікації у PDF-форматі