Колективна монографія (м. Кельце, Польща)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Економічний розвиток: глобальні тенденції та національні особливості. Прийом заявок і статей для публікації триває до 3 липня 2020 року (включно).


Монографія буде складатися з трьох розділів:

Розділ 1. Розвиток національної економіки: сучасні виклики та нові можливості.

Розділ 2. Територіальний розвиток: кластери, регіони, транскордонне співробітництво.

Розділ 3. Стратегічне управління бізнесом: глобальні тенденції та національні особливості.


Автори колективної монографії обов’язково отримують 2 примірника видання. Кожен співавтор отримає сертифікат про участь.

До участі у написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.


Матеріали приймаються:
українською, російською, польською, англійською, литовською та латиською мовами.


Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Координацію роботи над колективною монографією буде здійснювати доктор економічних наук, директор Департаменту Мікроекономіки кафедри економіки та фінансів Державного університету імені Яна Кохановського (м. Кельце, Республіка Польща).

Монографія буде видана європейським видавництвом “Publishing House “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) з присвоєнням їй номера ISBN, що дасть можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу. Кожному розділу, опублікованому у колективній монографії, буде присвоєно DOI, що дозволить авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI).

Необхідність публікації розділу у монографії представлена у наступних нормативно-правових актах:

Відповідно до вимог МОН України щодо порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам відсутність достатньої кількості наукових праць у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science може бути замінена публікацією монографії англійською мовою (Пункт ІІ.2.4 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року №13 зі змінами від 06.02.2017 року).

Публікація у колективній монографії зараховується до наукових публікацій, у яких висвітлюються основні результати дисертації згідно з п. 11 Постанови Кабінету Міністрів України №167 від 06.03.2019 року «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії».

Крім того, згідно з п. 2 Наказу МОН України №1220 від 23.09.2019 року «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» основні наукові результати дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук мають бути висвітлені не менше ніж у 20 наукових публікаціях, до яких належатьне більше ніж дві монографії (або два розділи у колективних монографіях). Для апробації результатів дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук основні наукові результати мають бути висвітлені не менше ніж у трьох наукових публікаціях, до яких належатьстатті у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України (замість однієї статті може бути зараховано монографію або розділ монографії, опублікованої у співавторстві).

 

Для публікації матеріалів у колективній монографії авторам необхідно:

1. Заповнити он-лайн заявку або надіслати разом зі статтею окремим файлом.

2. Надіслати наукову статтю для публікації. Матеріали необхідно надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Надіслати копію квитанції про оплату. Реквізити на оплату направляються після отримання статті.

Прийом заявок та статей для публікації: до 3 липня 2020 року (включно).

Поштова розсилка монографії: 4 вересня 2020 року.


Відшкодування витрат за друк, коректування, редагування, верстку і поштову відправку колективної монографії складає 90 Євро за 20 сторінок. Якщо стаття більше зазначеного обсягу, вартість кожної додаткової сторінки – 2 Євро. Вартість додаткового екземпляру монографії – 20 Євро. Оплачується в гривнях за курсом НБУ на час здійснення платежу.

 

Завантажити умови публікації у PDF-форматі
Загрузить условияи публикации в PDF-формате
Download publication requirements in PDF 

 

Контактна особа в Україні:

Партенюха Дар’я, молодший науковий співробітник
Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій
Телефон: +38 (093) 253-57-15
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.