Науково-педагогічне стажування (м. Рига, Латвійська Республіка)

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в науково-педагогічному стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться з 13 лютого по 26 березня 2023 року в місті Рига, Латвійська Республіка.

Детальніше: Науково-педагогічне стажування (м. Рига, Латвійська Республіка)

Науково-педагогічне стажування (м. Кельце, Польща)

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться 20 січня - 31 січня 2021 року в місті Кельце (Республіка Польща).

Детальніше: Науково-педагогічне стажування (м. Кельце, Польща)

Стажування у місті Новий Сонч, Польща

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 27 лютого - 03 березня 2017 року в м. Новий Сонч, Малопольська (Польща).

Детальніше: Стажування у місті Новий Сонч, Польща

Стажування в Кишиневі (Республіка Молдова)

moldova state universityПропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: світовий досвід і його впровадження в підготовку фахівців з економіки і управління», яка відбудеться 28 березня - 2 квітня 2016 року в м. Кишиневі (Республіка Молдова).

Детальніше: Стажування в Кишиневі (Республіка Молдова)