Стажування у м. Островець-Свентокшиський, Польща

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 22-26 січня 2018 року в м. Островець-Свентокшиський, Свентокшиське воєводство (Польща).

Детальніше: Стажування у м. Островець-Свентокшиський, Польща

Стажування у місті Рига, Латвія

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 24 липня - 28 липня 2017 року в місті Рига, Латвія.

Детальніше: Стажування у місті Рига, Латвія

Стажування у місті Новий Сонч, Польща

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: Європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 27 лютого - 03 березня 2017 року в м. Новий Сонч, Малопольська (Польща).

Детальніше: Стажування у місті Новий Сонч, Польща

Стажування у місті Островець-Свентокшиський, Польща

image 28Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 24-25 квітня 2017 року в м. Островець-Свентокшиський, Свентокшиське воєводство (Польща).

Детальніше: Стажування у місті Островець-Свентокшиський, Польща

Стажування в Польщі

wsbnluПропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: европейський досвід і його впровадження в підготовку фахівців з економіки і управління», яка відбудеться 15 серпня - 19 серпня 2016 року в м. Новий Сонч (Республіка Польща).

Детальніше: Стажування в Польщі