Міжнародна наукова конференція (Лейпциг, Німеччина)

Запрошуємо вчених і провідних фахівців взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Економіка та людиноцентризм: сучасний фундамент розвитку людства», яка відбудеться у дистанційній формі 24 квітня 2020 року на базі факультету економіки та менеджменту в Університеті Лейпцигу (Німеччина).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція (Лейпциг, Німеччина)

Міжнародна наукова конференція у сфері економічних наук (Клайпеда, Литва)

logЗапрошуємо вчених і провідних фахівців взяти участь у IV Міжнародній науковій конференції на тему «Сучасні трансформації в економіці та менеджменті», яка відбудеться 27 березня 2020 року на базі кафедри менеджменту в Університеті Клайпеди (Литва).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція у сфері економічних наук (Клайпеда, Литва)

Міжнародна наукова конференція у сфері економічних наук

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Цифровізація економіки: процеси, стратегії, технології», яка відбудеться у дистанційній формі 24 січня 2020 року на базі кафедри підприємництва та інновацій у Державному університеті імені Яна Кохановського у місті Кельце (Республіка Польща).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція у сфері економічних наук

Міжнародна науково-практична конференція у сфері економічних наук (Тбілісі, Грузія)

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Інтеграція бізнес-структур: стратегії та технології», яка відбудеться у дистанційній формі 21 лютого 2020 року на базі Новітнього університету NEWUNI у місті Тбілісі, Грузія.

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція у сфері економічних наук (Тбілісі, Грузія)

Міжнародна наукова конференція місто Лісабон, Португалія

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему: «Інноваційний потенціал: держава, кластер, підприємство», яка відбудеться у дистанційній формі 27 грудня 2019 року на базі Вищої школи бізнесу та економіки в Університеті НОВА (Лісабон, Португалія).

Детальніше: Міжнародна наукова конференція місто Лісабон, Португалія