Міжнародна наукова конференція у м. Лейпциг, Німеччина

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у II Міжнародній науковій конференції на тему «Економіка та суспільство: сучасні вектори розвитку», яка відбудеться у дистанційній формі 27 квітня 2018 року на базі факультету економіки та менеджменту в Університеті Лейпцигу.

Детальніше: Міжнародна наукова конференція у м. Лейпциг, Німеччина

Міжнародна конференція на базі Університету імені Менделя в Брно (Чеська Республіка)

3Запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ до участі в міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток природничих наук: проблеми та рішення», яка відбудеться на базі Університету імені Менделя в Брно (Чеська Республіка) 27–28 квітня 2018 р.

Детальніше: Міжнародна конференція на базі Університету імені Менделя в Брно (Чеська Республіка)

Міжнародна науково-практична конференція з технічних наук

1Запрошуємо до участі в міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток технічних наук: проблеми та рішення», організатором якої виступає Європейська мережа академічної інтеграції (ENAI). Конференція відбудеться 27–28 квітня 2018 року в місті Брно, Чеська Республіка.

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція з технічних наук

Міжнародна конференція в м. Каунас (Литва)

2Університет Вітаутаса Великого запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Розвиток юридичних наук: проблеми та рішення», яка відбудеться 27–28 квітня 2018 року в місті Каунас, Литва.

Детальніше: Міжнародна конференція в м. Каунас (Литва)

Міжнародна науково-практична конференція у м. Брно (Чеська Республіка)

 

1Запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ до участі в міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток медичних наук: проблеми та рішення», яка відбудеться 27–28 квітня 2018 р. на базі ENAI (Європейська мережа академічної інтеграції) у місті Брно, Чеська Республіка.

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція у м. Брно (Чеська Республіка)