Колективна монографія (м. Каунас, Литва)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Інноваційний розвиток економіки: глобальні тенденції та національні особливостіПрийом заявок та статей для публікації: до 01 грудня 2018 року (включно).

Детальніше: Колективна монографія (м. Каунас, Литва)

Колективна монографія (м. Кельце, Польща)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Стратегії економічного розвитку: досвід Польщі та перспективи України. Прийом заявок та статей для публікації триває до 15 червня 2018 року (включно).

Детальніше: Колективна монографія (м. Кельце, Польща)

Колективна монографія (м. Кельце, Республіка Польща)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Розвиток та модернізація національної економіки: досвід Польщі та перспективи УкраїниПрийом заявок та статей для публікації: до 26 травня 2017 року (включно).

Детальніше: Колективна монографія (м. Кельце, Республіка Польща)

Колективна монографія (м. Каунас, Литва)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Управління сучасними соціально-економічними системамиПрийом заявок та статей для публікації: до 01 грудня 2017 року (включно).

Детальніше: Колективна монографія (м. Каунас, Литва)

Колективна монографія (м. Каунас, Литва)

Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії на тему: Інновації у розвитку соціально-економічних систем: мікроекономічний, макроекономічний та мезоекономічний рівніПрийом заявок та статей для публікації: до 23 грудня 2016 року (включно).

Детальніше: Колективна монографія (м. Каунас, Литва)