Міжнародна наукова конференція (Клайпеда, Литовська Республіка)

logЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Актуальні питання розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід», яка відбудеться 10-11 березня 2023 року на базі кафедри менеджменту в Університеті Клайпеди.


До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються дослідженнями у сфері економічних наук.

В рамках конференції планується робота наступних секцій:

Секція 1. Економічна теорія та нобелелогія: сучасні здобутки.
Секція 2. Глобальна економіка та міжнародні економічні відносини.
Секція 3. Економіка та управління національним господарством: національні моделі економічних систем та глобальні процеси.
Секція 4. Економіка підприємства та корпоративне управління: сучасні інтеграційні процеси.
Секція 5. Креативна економіка та людський капітал: проблеми управління знаннями.
Секція 6. Проблеми менеджменту та маркетингу в контексті глобалізації.
Секція 7. Регіональна економіка та транскордонне співробітництво.
Секція 8. Економіка природокористування та сучасні проблеми охорони навколишнього середовища.
Секція 9. Демографія, соціальна економіка і політика в умовах глобалізації ринку праці.
Секція 10. Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: національні особливості та світові тренди.
Секція 11. Фінанси, страхування та біржова справа: інноваційно-інвестиційні стратегії.
Секція 12. Сучасні математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Секція 13. Сучасні проблеми бізнес-освіти.
 

Для участі у конференції необхідно не пізніше 10 березня 2023 року:
- заповнити заявку щодо участі у конференції (посилання);
- надіслати на електронну адресу Оргкомітету в Україні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word.

Мова написання наукових тез: українська, польська, англійська, литовська, латиська.
Форма проведення конференції: дистанційна (лише публікація тез).

Учасники конференції отримують в електронному вигляді збірник та сертифікат* із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS). Дані матеріали можливо презентувати як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.
Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.


Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом. Електронна версія збірника конференції буде розміщена на сайті видавництва "Baltija Publishing".


Кожній науковій роботі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України та презентований 12 листопада 2019 року.

 

Розмір організаційного внеску за публікацію матеріалів в електронному вигляді для громадян України становить 500 гривень. Електронний збірник та сертифікат будуть надіслані всім учасникам після 14 квітня 2023 р.

За бажанням, учасники конференції додатково можуть замовити друкований збірник та сертифікат. Вартість отримання друкованих матеріалів, враховуючи відправку, становить 500 гривень, які необхідно сплатити додатково до організаційного внеску. Розсилка матеріалів у друкованому вигляді буде здійснена після 12 травня 2023 р.


Детальна інформація про конференцію міститься у інформаційному буклеті.

 

Координати організаційного комітету конференції в Україні:
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій
Тел. моб. +38 (093) 253-57-15
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.