Міжнародна наукова конференція (Лейпциг, Німеччина)

Запрошуємо вчених і провідних фахівців взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Сучасні наукові погляди на розвиток світової економіки та міжнародного співробітництва», яка відбудеться у дистанційній формі 6-7 жовтня 2023 року на базі факультету економіки та менеджменту в Університеті Лейпцигу (Німеччина).

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються дослідженнями у сфері економічних наук.


ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Економічна теорія та історія економічної думки.
Секція 2. Глобальна економіка та міжнародні економічні відносини.
Секція 3. Економіка та управління національним господарством, соціалізація національних моделей економічних систем.
Секція 4. Економіка підприємства: проблеми управління та виробництва.
Секція 5. Проблеми менеджменту та маркетингу в нових умовах господарювання.
Секція 6. Транскордонне співробітництво, транснаціональні корпорації та регіональна економіка.
Секція 7. Економіка природокористування та сучасні проблеми охорони навколишнього середовища.
Секція 8. Демографія та соціальна політика.
Секція 9. Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: національні особливості та світові тенденції.
Секція 10. Фінанси, страхування та біржова справа.
Секція 11. Сучасні математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Секція 12. Сучасні проблеми бізнес-освіти.

 

Для участі у конференції необхідно не пізніше 6 жовтня 2023 року:
- надіслати на електронну адресу Оргкомітету в Україні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word.

- заповнити заявку щодо участі у конференції (посилання).

 

Мова написання наукових тез: німецька, польська, литовська, українська, англійська. 

Форма проведення конференції: дистанційна (лише публікація тез).

 

Учасники конференції отримують в електронному вигляді збірник та сертифікат* із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS). Дані матеріали можливо презентувати як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

*Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 7.4 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.


Кожній науковій роботі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України та презентований 12 листопада 2019 року.

Збірнику тез буде присвоєно ISBN європейським видавництвом. Електронна версія збірника конференції буде розміщена на офіційному сайті видавництва "Baltija Publishing".

Розмір організаційного внеску за публікацію матеріалів в електронному вигляді для громадян України становить 500 гривень. Електронний збірник та сертифікат будуть надіслані всім учасникам після 3 листопада 2023 р.

 

За бажанням, учасники конференції додатково можуть замовити друкований збірник та сертифікат. Вартість отримання друкованих матеріалів, враховуючи відправку, становить 500 гривень, які необхідно сплатити додатково до організаційного внеску. Розсилка матеріалів у друкованому вигляді буде здійснена після 24 листопада 2023 р.

 

Реквізити для оплати будуть відправлені учасникам конференції одночасно з інформацією оргкомітету щодо прийняття наданих матеріалів. Копію квитанції про оплату слід обов’язково направити на електронну адресу оргкомітету не пізніше вказаного у календарі конференції терміну.

 

Детальна інформація про конференцію міститься у інформаційному буклеті.

 

Координати організаційного комітету конференції в Україні:
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій
Тел. моб.: +38 (093) 253-57-15
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.