Міжнародна наукова конференція (м. Рига, Латвійська Республіка)

logoЗапрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у VII Міжнародній науковій конференції на тему «Від Балтики до Причорномор’я: формування сучасного економічного простору», яка відбудеться у дистанційній формі 1-2 грудня 2023 року на базі Балтійського науково-дослідного інституту проблем трансформації економічного простору (Рига, Латвійська Республіка).


До участі в Міжнародній конференції з України запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються дослідженнями у сфері економічних наук.

 

В рамках конференції планується робота наступних секцій:

Секція 1. Економіка.

Секція 2. Готельно-ресторанна справа та туризм.

Секція 3. Соціальне забезпечення.

Секція 4. Облік і оподаткування.

Секція 5. Фінанси, банківська справа та страхування.

Секція 6. Менеджмент.

Секція 7. Маркетинг.

Секція 8. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 9. Публічне управління та адміністрування.

Секція 10. Міжнародні економічні відносини.

 

Для участі у конференції необхідно не пізніше 1 грудня 2023 року:
- надіслати на електронну адресу Оргкомітету в Україні  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word;
- заповнити заявку щодо участі у конференції (посилання).

 

Мова написання наукових тез: латиська, польська, литовська, англійська, українська.

Форма проведення конференції: дистанційна (лише публікація тез).

 

Учасники конференції отримують в електронному вигляді збірник та сертифікат* із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS). Дані матеріали можливо презентувати як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.


Кожній науковій роботі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України та презентований 12 листопада 2019 року.


Збірнику тез буде присвоєно ISBN європейським видавництвом. Електронна версія збірника конференції буде розміщена на офіційному сайті видавництва "Baltija Publishing". 

Розмір організаційного внеску за публікацію матеріалів в електронному вигляді для громадян України становить 500 гривень. Електронний збірник та сертифікат будуть надіслані всім учасникам після 29 грудня 2023 р.

За бажанням, учасники конференції додатково можуть замовити друкований збірник та сертифікат. Вартість отримання друкованих матеріалів, враховуючи відправку, становить 500 гривень, які необхідно сплатити додатково до організаційного внеску. Розсилка матеріалів у друкованому вигляді буде здійснена після 19 січня 2024 р.

Детальна інформація про конференцію міститься у інформаційному буклеті.

 

Координати організаційного комітету конференції в Україні:
Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій
Телефон: +38 (093) 253-57-15
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.